EPC/RFID centrum na fóru LOG-IN

GS1 Czech Republic zve všechny zájemce o technologii RFID na logistické fórum LOG-IN. Tradiční konference zaměřená na inovace v logistice se bude konat 2. října v konferenčním centru České národní banky v Praze.

Na jedenáctém ročníku fóra LOG-IN se v bloku Inovace představí EPC/RFID centrum při GS1 Czech Republic. Michal Bílý, obchodní ředitel GS1 Czech Republic, účastníky konference seznámí s nabídkou služeb EPC/RFID centra a popíše rozvoj laboratoře, která v těchto dnech vstupuje do druhého roku své činnosti. EPC/RFID centrum je přísně neutrální pracoviště, které poskytuje služby testování aplikací RFID. Laboratoř nabízí základní testování, praktické ukázky využití technologie EPC/RFID, školení a konzultace, testování u zákazníků pomocí mobilního zařízení a zpracování studií proveditelnosti a ROI analýz.

O fóru LOG-IN

LOG-IN 2014 je konference zaměřená na nejefektivnější řešení, inovace, nové projekty a případové studie v logistice na českém trhu. Mluvčími jsou přední logističtí odborníci domácího trhu.

Konferenční program vyvrcholí networkingovým večerem.

Program konference najdete zde.