Svět

Pomáháme prodejcům na Amazonu a dalších tržištích

Sdružení GS1 Czech Republic připravilo ve spolupráci se společností Expando zcela nové školení – Prodej přes Amazon. Školitelé se soustředili na následující stěžejní otázky: Jak Amazon funguje? Proč Amazon vyžaduje GTIN? Jaká jsou pravidla pro přidělování GTIN? Jak na prodejní proces? Jak být na Amazonu v zisku? A v neposlední řadě: Jaká je role standardů GS1 v logistice Amazonu?
Více Pomáháme prodejcům na Amazonu a dalších tržištích

Více

Automatizace procesů v nemocnici v Leedsu

Standardy GS1 uznávají regulační úřady více než 65 zemí; jedním ze států, kde standardizace v nemocnicích pokročila nejdále, je Velká Británie. Následující příklad úspěšné implementace standardů GS1 pochází z Leedsu.

Více

Proti plýtvání potravinami

Na začátku června se uskutečnil čtvrtý ročník středoevropské konference o potravinovém odpadu, kterou uspořádala společnost Tesco se svými partnery.

Více

GMN: nový GS1 identifikační klíč pro zdravotnictví

GMN, Global Model Number, Globální modelové číslo, je nový GS1 identifikační klíč vyjádřený aplikačním identifikátorem GS1 AI (8013). Slouží k identifikaci modelu produktu či skupiny produktů se shodnými vlastnostmi.

Více

Kmenová data a sledovatelnost: téma i za oceánem

Stejně jako každý rok se i letos konala před začátkem prázdnin konference GS1 Connect pořádaná americkou členskou organizací GS1. Tato akce se během posledních let stala co do počtu účastníků celosvětově vůbec největším setkáním GS1. A ani rok 2019 nebyl se svými více než 1300 návštěvníky výjimkou.

Více

Co je GS1 Activate?

GS1 Activate je nově zaváděná globální služba pro všechny uživatele Systému GS1. Navazuje na již existující základní aktivitu všech národních organizací GS1 – na vydávání GS1 identifikačních čísel.

Více

Zasedání valné hromady GS1 2019

Valná hromada GS1 se letos koncem května sešla v Istanbulu. Účast byla tentokrát velmi vysoká, téměř 99 % všech hlasů, většina delegátů, 86 národních organizací GS1, se účastnila osobně, dalších 17 národních organizací využilo možnost prezentovat se prostřednictvím zplnomocněného zástupce.

Více

Potenciál EDI není zdaleka plně využíván

Využívání elektronické výměny dat na tuzemském trhu z převážné většiny vychází ze zaběhnutých modelů papírové komunikace, kterou EDI „pouze“ elektronizuje. EDI však nabízí nové koncepty, které v klasické papírové nebo případně e-mailové formě nebylo možné realizovat. Spadá sem například výměna pravidelných přehledových reportů, které jsou na straně odesílatele automaticky generovány a na straně příjemce mohou být automatizovaně zpracovávány a vyhodnocovány.
Více Potenciál EDI není zdaleka plně využíván

Více

Strana: 1/4« První stranaPředchozí strana1234Následující stranaPoslední strana »